Кабмін представить комплексну програму підтримки бізнесу до кінця тижня (ВІДЕО)

uatv
19.11.2020
Скрін з відео

Уряд до кінця тижня представить комплексну програму з підтримки малого і середнього бізнесу. Про це у своєму блозі розповів президент Володимир Зеленський.

Крім того, глава держави обговорив із прем’єрміністром Денисом Шмигалем як поліпшити умови для підприємців. У законодавство планують внести з десяток компромісних норм. Це зменшення штрафів, податкові канікули та пільгові кредити, а також перегляд ліміту оборотів продажів, за яких необхідний касовий апарат. Проти обов’язкового використання реєстраторів розрахункових операцій підприємці періодично протестують біля Верховної Ради.

“Держава нікого не залишить наодинці – лікарі борються за життя людей, уряд повинен боротися за велику кількість громадян і життя малого і середнього бізнесу. З одного боку, потрібно спрощувати умови для ведення бізнесу, особливо зараз, з іншого – нам потрібна детінізація економіки”, – зазначив президент Володимир Зеленський.

Прем’єрміністр Денис Шмигаль розповів, що податкова служба вже розробила програми, які полегшать документообіг для підприємців. Таким чином, введення касових апаратів не ускладнить роботу і не доведеться наймати бухгалтера. А ось які штрафи будуть знижені – в уряді ще вивчають.

“Є, звичайно, речі, які сьогодні підприємців напружують. Вони стосуються необгрунтовано великих штрафів. Тобто, там насправді мільйонні штрафи, які фактично призводять до банкрутства підприємців, якщо вони застосовуються. Перегляд списку порушень, які штрафуються, і перегляд розміру штрафів – це також те, над чим ми працюємо”, – сказав Денис Шмигаль.

Читайте також: “Держава нікого не залишить наодинці”: хворий на коронавірус Володимир Зеленський звернувся до українців

Джерело UATV
дата 19.11.2020
категорії Випуски новин
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×