ТВ програма

06:00
Новини України
Закінчилося
06:15
"Міста і весі"
Закінчилося
06:30
Закінчилося
08:30
Новини України
Закінчилося
08:40
Закінчилося
09:45
Новини України
Закінчилося
10:00
м/с "Всесвітня картинна галерея"
Зараз іде
10:20
м/с "Нестерпні дітки"
10:45
м/с "Хронодітки"
11:00
х/ф "Щовечора після роботи"
12:15
"Метро"
12:25
"Ніч в музеї"
12:30
"Посетите мой дом"
13:15
"Древо"
13:25
х/ф "Острів Вовчий"
14:30
"Міста і весі"
14:40
"Майстер справи"
15:15
"Ніч в музеї"
15:25
"Метро"
15:30
м/с "Географія-малятко"
15:35
м/с "Казки Африканської Саванни"
15:40
м/с "Мудрі казки тітоньки Сови"
15:50
м/с "Уроки живої природи"
16:00
"Інформдень" (прем'єра)
17:00
"Посетите мой дом" (прем'єра)
17:45
х/ф "Короткі зустрічі"
19:15
"Древо"
19:25
"Ті, що змінили світ"
19:40
"Ніч в музеї"
19:55
"Метро"
20:05
"Бери вище"
20:20
"GenerationUA"
20:30
Новини України
22:45
Новина України
23:45
х/ф "Острів Вовчий"
06:00
Новини України
06:15
"Бери вище"
08:30
Новини України
09:45
Новини України
10:00
м/ф "Всесвітня картинна галерея"
10:20
м/с "Нестерпні дітки"
10:30
м/с "Хронодітки"
10:50
х/ф "Короткі зустрічі"
12:25
"Древо"
13:15
"GenerationUA"
13:20
х/ф "Весілля"
15:10
"Майстер справи"
15:20
"Метро"
15:30
м/с "Географія-малятко"
15:35
м/с "Казки Африканської Саванни"
15:40
м/с "Мудрі казки тітоньки Сови"
15:50
м/с "Уроки живої природи"
16:00
"Інформдень"
17:45
х/ф "Їх знали тільки в обличчя"
19:10
"Міста і весі"
19:25
"Ті, що змінили світ"
19:40
"Ніч в музеї"
20:10
"Метро"
20:20
"Древо"
20:30
Новини України (премьера)
21:00
"Презумпція провини" (прем'єра)
22:45
Новини України
23:45
х/ф "Весілля"
06:00
Новини України
06:15
"Міста і весі"
08:30
Новини України
09:45
Новини України
10:00
м/с "Всесвітня картинна галерея"
10:20
м/с "Азбука грошей"
10:35
х/ф "Їх знали тільки в обличчя"
12:00
Хвилина мовчання
12:00
"Пишемо історію"
12:15
"Міста і весі"
13:15
"Древо"
13:20
"Метро"
13:30
"Ніч у музеї"
13:40
х/ф "Пробивна людина"
15:15
"Пишемо історію"
15:30
м/с "Казки Африканської Саванни"
15:35
м/с "Мудрі казки тітоньки Сови"
15:40
м/с "Уроки живої природи"
15:50
м/с "Всесвітня картинна галерея"
16:00
"Інформдень"
17:45
х/ф "Марина"
19:00
"Ті, що змінили світ"
19:20
"Пишемо історію"
19:35
"Метро"
19:45
"Ніч у музеї"
20:10
"Міста і весі"
20:20
"Древо"
20:30
Новини України
22:45
Новини України
23:00
"Посетите мой дом"
23:45
х/ф "Пробивна людина"
06:00
Новини України
06:15
"Міста і весі"
06:25
"GenerationUA"
08:30
Новини України
09:45
Новини України
10:00
м/с "Всесвітня картинна галерея"
10:20
м/с "Нестерпні дітки"
10:45
м/с "Хронодітки"
11:00
х/ф "Марина"
12:20
"Майстер справи"
13:15
"GenerationUA"
13:20
"Бери вище"
13:35
"Ніч у музеї"
13:45
х/ф "Поїздка через місто"
15:15
"Метро"
15:25
"GenerationUA"
15:30
м/с "Казки африканської саванни"
15:35
м/с "Мудрі казки тітоньки Сови"
15:40
м/с" Уроки живої природи"
15:50
м/с "Всесвітня картинна галерея"
16:00
"Інформдень"
17:45
х/ф "Не плач, дівчино!"
19:10
"Ті, що змінили світ"
19:25
"Міста і весі"
19:40
"Ніч у музеї"
20:05
"Майстер справи"
20:15
"Бери вище"
20:30
Новини України (премьера)
22:45
Новини України
23:45
х/ф "Поїздка через місто"
10:00
м/с "Всесвітня картинна галерея"
10:20
м/с "Нестерпні дітки"
10:45
м/с "Хронодітки"
10:50
х/ф "Не плач, дівчино!"
17:20
"Ті, що змінили світ"
17:35
"Метро"
17:45
"Ніч у музеї"
18:10
"Бери вище"
18:25
"Метро"
18:35
"Ті, що змінили світ"
19:05
х/ф "Дама з папугою"
20:30
Новини України
21:00
"Живий концерт" (прем'єра)
22:05
х/ф "Стрімголов" (прем'єра)
23:50
"Майстер справи"
10:00
м/с "Всесвітня картинна галерея"
10:10
м/ф "Аліса в Задзеркаллі"
10:50
м/с "Примха"
11:00
х/ф "Дама з папугою"
12:35
"Живий концерт"
13:40
"Майстер справи"
13:50
х/ф "Стрімголов"
15:35
х/ф "Будні карного розшуку"
17:00
"Донбас сьогодні"
17:25
"Крим сьогодні"
17:50
"Міста і весі"
18:10
х/ф "Перший тролейбус"
19:30
"Україна з першого погляду"
20:30
Новини України
20:50
"Живий концерт" (прем'єра)
21:50
х/ф "Наклеп"
Прямий ефір