“Русскій воєнний корабль — до дна!”: “Укрпошта” ввела в обіг нову марку (ФОТО)

Юрій Віцький, Ігор Смілянський та художник поштового випуску Віктор Грудаков. Фото: GeneralStaff.ua

“Укрпошта” офіційно вводить в обіг поштову марку “Русскій воєнний корабль — до дна!”. Випуск знака здійснено за підтримки Військово-морських сил Збройних сил України (ВМС ЗСУ). В “Укрпошті” наголосили, що нова марка є третьою в легендарній серії “Русскій воєнний корабель”. Її тираж — 1 млн примірників, інформує FREEДОМ.

“Ми всі пам’ятаємо, як наступного дня після введення в обіг марки “Русскій воєнний корабль, іді…!” ЗСУ забезпечили відправлення ворожого крейсера “Москва” у заданому напрямку. Сподіваємося, що і марка “Русскій воєнний корабль — до дна!” стане пророчою. І врешті-решт увесь російський флот опиниться на дні, де йому й місце, а наше Чорне море очиститься від російської навали. Наразі на марці зображені знищені російські кораблі, які стали найбільшою втратою для ворожого флоту. І навіть цей скорочений цвинтар із російського брухту ледь помістився на марці”, — повідомив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Зі свого боку капітан 1-го рангу Юрій Віцький, присутній на церемонії введення марки в обіг, зазначив, що ВМС України спільно з бойовими товаришами з інших гілок українських Сил оборони докладають максимум зусиль, щоб усі російські військові кораблі були зображені на марках “Укрпошти”.

У Генеральному штабі України поінформували, що випуск марки “Русскій воєнний корабль — до дна!” містить зображення знищених великих десантних кораблів “Саратов”, “Мінськ”, “Новочеркасськ”, “Цезарь Куніков”, ракетного крейсера “Москва”, рятувально-буксирного судна “Рятівник Василь Бех”, підводного човна “Ростов-на-Дону” і патрульного корвета “Сергій Котов”.

Також марка містить зображення сторожового фрегата “Адмірал Макаров” під прицілом, який поки що не знищений.

Читайте також: 98-річна мешканка Донецької області пройшла 10 км, щоб не потрапити в окупацію — історія порятунку (ВІДЕО)

Прямий ефір