Київ придбає 137 нових тролейбусів і 50 вагонів метро

Фото Укрінформ

Європейський інвестиційний банк виділяє Києву 100 млн євро. Місто придбає 137 нових тролейбусів і 50 вагонів метро.

Про це пише UA із посиланням на сайт КМДА.

За інформацією першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, залучені кошти спрямують на придбання міського електричного транспорту для комунальних підприємств “Київський метрополітен” та “Київпастранс”.

“Зокрема, заплановано запозичити зовнішній кредит у сумі до 100 млн євро. Ці кошти підуть на придбання тролейбусів великої та особливо великої місткості, а саме: 65 тролейбусів довжиною понад 11,9 метра та 72 – довжиною понад 18,5 метра. Це буде транспорт низькопідлоговий, пристосований для всіх пасажирів, зокрема, осіб із інвалідністю. Також придбаємо 50 нових вагонів метрополітену з асинхронним тяговим приводом вартістю до 50 млн євро для Святошинсько-Броварської лінії підземки”, – повідомив Поворозник.

За його словами, строк запозичення – до 15 років, включно з пільговим періодом у 3 роки. Гранична відсоткова ставка за користування кредитними коштами – 1,85% річних у євро.

Раніше повідомлялося, що Україна отримає 200 млн євро на оновлення громадського транспорту.

Читайте такожМи стежимо за тим, що відбувається з нашими грошима, – представник Європейського інвестбанку про кредити Україні

Прямий ефір