Мінцифри оголосило конкурс стартапів, переможці якого поїдуть на Startup Grind Global

uatv
10.12.2019
Фото з сайта thedigital.gov.ua

У Міністерстві цифрової трансформації України оголосили конкурс технологічних стартапів. За його результатами оберуть 15 переможців, які представлять нашу державу на глобальній конференції підприємців та інвесторів Startup Grind Global-2020, яка відбуватиметься з 9 по 12 лютого у Кремнієвій долині.

Про це повідомляє пресслужба міністерства, інформує UATV.

Конкурс Мінцифри запускає спільно зі Startup Grind Kyiv за підтримки програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. Переможці отримають квиток на участь у конференції, виставковий стенд, pr-підтримку організаторів конференції, покриття фінансових витрат на логістику.

“Уперше Україну на світовій стартапарені представить настільки масштабна національна делегація. Стати учасниками можуть зрілі стартапи, які побудували продукт, знають, що таке прибуток не з чуток, і готові до масштабування”, – зазначили у міністерстві.

На конференції загалом будуть представлені 300 стартапів від 125 країн.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно заповнити анкету до 12:00 16 грудня цього року. Організатори акції розглянуть запити та оголосять переможців 16–19 грудня 2019 року.

Нагадаємо, українці перемогли у Глобальному конкурсі інновацій у Сінгапурі.

Джерело UATV
дата 10.12.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×