ЗСУ в 2020 році перейдуть на стандарти НАТО, – Загороднюк

uatv
19.12.2019
Фото Facebook Андрій Загороднюк

Міністр оборони Андрій Загороднюк розповів про реформи у Збройних силах України.

Про це інформує LB.

За його словами, у 2020 році відбуватиметься трансформація ЗСУ для приведення структури командування у відповідність зі стандартами НАТО.

“Наприкінці цього переходу структура ЗСУ буде повністю відповідати тому, як це реалізовано в країнах НАТО. Цей процес уже відбувається, всі документи підписано. Ми розуміємо, що процес складний, адже він передбачає не тільки зміну структури, а й зміну функціоналу. Для того, щоб він був сумісний зі структурами НАТО, ми переробляємо багато нормативних документів”, – заявив міністр.

Загороднюк також нагадав, що впровадження стандартів НАТО увійшло в програму уряду, як один із 5 ключових пріоритетів Міноборони.

“Ми маємо відповідати стандартам і критеріям членства, щоби стати членами Альянсу в якийсь проміжок часу. І навіть якщо політично ми не знаємо, коли це відбудеться, то маємо готуватися, готувати наші Збройні сили. Інша частина – технічна та організаційна. Армії, які перейшли на стандарти НАТО, краще воюють, вони більш ефективні та підготовлені”, – підсумував він.

Нагадаємо, що на оновленому КПВВ “Каланчак” відкрили сервісну зону.

Джерело Лівий берег
дата 19.12.2019
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV