Журналіст Роман Цимбалюк виїхав з Москви через загрозу особистій безпеці

Фото Укрінформ

Єдиний акредитований український журналіст у Росії Роман Цимбалюк повідомляє, що покинув російську територію через загрозу особистій безпеці.

Про це він сказав в інтерв‘ю Громадському, пише UA.

“Я виїхав із Російської Федерації, оскільки вважаю, що є загроза моїй особистій безпеці. Російська хунта, здається, себе проявила. І зараз нібито вони кажуть, що відкликали виклик на допит, але це не означає, що його не буде знову. Перед цим також було багато сигналів, що вони “взялися за останнього українського репортера в Москві дуже і дуже серйозно”, – сказав Цимбалюк.

Читайте також: Російська агентура працює в Україні з 1991 року, – експосол (ВІДЕО)

За його словами, за останні два місяці фактично всі топові постаті “російських інформаційних військ” передрікали йому різні проблеми.

“Хтось хотів, щоби мене засудили, хтось казав, що я шпигую, хтось ще якусь фігню видавав. Тому зараз потрібно дочекатися і зрозуміти, як діяти далі. Хоча відкрию вам таємницю. Попри те, що я прожив там 13 років і пропрацював кореспондентом агентства УНІАН, я ніколи не збирався там залишатися. І навіть якщо я туди більше не повернуся – це мене теж влаштує”, – каже Цимбалюк.

Як відомо, раніше російська влада звинуватила журналіста в екстремізмі.

Як заявляла Людмила Денісова, Росія позбавляє журналіста Цимбалюка права на свободу вираження поглядів.

Прямий ефір