Поки Путін при владі, Росія не буде прийнята світовою демократичною спільнотою, — дипломат

Володимир Путін. Фото: gettyimages.com

Демократичне співтовариство не визнає легітимність Володимира Путіна як президента Росії. Поки диктатор, який пропагує ідеологію рашизму, залишається при владі, країна позбавлена перспектив. Про це сьогодні, 8 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Республіці Хорватія, Боснії і Герцеговині (2010-2017 рр.) Олександр Левченко.

“Демократичний світ буде обмежуватися тим, що з Путіним обговорюватимуться тільки питання війни і миру, а також гуманітарні питання і питання нібито найнагальнішого порядку — існування відносин із Росією”, — сказав він.

Дипломат зазначив, що самого російського диктатора не особливо турбує те, що Європа відмовляється визнавати його легітимним президентом.

“Путін упевнений у тому, що буде спокійно правити цією країною, і вона покірлива. Зі свого боку кожен, хто захоче висловити своє незадоволення, — буде посаджений у в’язницю або вбитий. Саме тому залишається все менше і менше охочих висловити своє невдоволення”, — наголосив Левченко.

За його словами, нинішня Росія являє собою диктатуру, яка пропагує ідеологію рашизму.

“Російський фашизм, який хоче встановити панування однієї нації над сусідніми державами — половиною Європи та чвертю Азії. Тому цей режим небезпечний, і всі усвідомлюють необхідність розв’язання цієї проблеми. Проблема не стільки в самій Росії, скільки в самому Володимирі Путіні. Поки він є, Росія не має жодних перспектив бути прийнятою і сприйнятою світовою демократичною спільнотою”, — підсумував Олександр Левченко.

Читайте також: Мета Путіна — перекроїти карту Європи, повернувши імперії та автократії, — фон дер Ляєн

Нагадаємо, Європейський парламент і Парламентська асамблея Ради Європи ухвалили резолюцію, в якій відмовилися вважати Путіна легітимним президентом Російської Федерації.

Прямий ефір