“Заради коханої дружини та дітей я пішов служити”: історія юриста, який воює на Бахмутському напрямку (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua.tv

Сотні тисяч українців незалежно від професій у мирному житті, з 24 лютого 2022 року змінили їх на військові. Зараз у лавах української армії можна зустріти співробітників телебачення, спортсменів, айтівців, шеф-кухарів, шахтарів. Ці українці взяли до рук зброю заради захисту своєї рідної землі. Історію одного добровольця, який змінив кабінет юридичної контори на окопи першої лінії оборони, розповіла кореспондент телеканалу FREEДОМ Олена Грамова.

Військовослужбовець 30-ї окремої механізованої бригади (ОМБр) з позивним “Адвокат” до початку повномасштабного вторгнення Росії займався юриспруденцією. Уродженець київської області вже 25 лютого 2022 року стояв на порозі військкомату. Каже, рішення піти на службу підтримала його кохана, а це для бійця головне.

“Заради коханої дружини й дітей я пішов служити. У мене є її фотографія і я на неї часто дивлюся. Буває по-різному, десь і важко, десь і сумуєш за сім’єю, за дружиною. Іноді, коли важко, хотілося б її обійняти, але на жаль обіймаю тільки автомат”, — сказав військовослужбовець 30-ї ОМБр імені князя Костянтина Острозького з позивним “Адвокат”.

Тепер “Адвокат” — піхотинець. Службу несе на Бахмутському плацдармі, обороняючи українські позиції всього за 50 м від окопів противника.

“Досвід минулих років допомагає, оскільки я працював адвокатом і надавав допомогу своїм клієнтам у кримінальних справах. Я будував певну тактику, лінію захисту, і у військовій справі це теж допомагає розміститися, позицію вибрати, де краще”, — каже “Адвокат”.

Незліченна кількість відбитих штурмів викликала повагу до “Адвоката” та його побратимів у військових РФ. Після однієї з таких невдалих спроб прорвати українську оборону, згадує боєць, один із російських солдатів намагався налагодити спілкування через окопи. Кричав йому особисто “Спокойной ночи” з обіцянками, що штурмів не буде.

Нерідко, каже військовослужбовець, доводиться спілкуватися з російськими окупантами, умовляючи їх здатися в полон.

“Розуміють, що потрапляють у полон і їх будуть лікувати. Тому більшість із них ті, у кого є поранення. І це на них діє, вони здаються в полон”, — розповів військовослужбовець.

“Адвокат” каже, що намагається не втрачати позитивний настрій перед майбутніми бойовими виїздами.

“І поранення були. Ударною хвилею трохи в окопі вдарило, було зламано 3 ребра. Одужав і знову до хлопців. Без них я вже сумую”, — сказав він.

Щоб знайти в собі сили й стати добровольцем, каже захисник, потрібно просто замислитися про майбутнє своєї родини.

“Єдине, що найбільше мотивує — це дружина і діти”, — резюмував боєць.

Читайте також:Українські захисники ліквідують російських окупантів на Лиманському напрямку з РСЗВ “Бастіон” — репортаж (ВІДЕО)

Прямий ефір