Удар по складу боєприпасів російських окупантів завдано за 130 км від лінії фронту на Луганщині — деталі

Сорокине (Краснодон). Скріншот: deepstatemap.live

Українські захисники сьогодні, 13 травня, завдали удару в глибокому тилу — у тимчасово окупованому Сорокиному (колишня назва Краснодон) Луганської області. Про це повідомив очільник Луганської обласної військової адміністрації (ОВА) Артем Лисогор, інформує FREEДОМ.

Лисогор наголосив, що, на думку загарбників, цей склад був досить надійним, тому що розташовувався майже на кордоні з Росією — за 130 км від лінії фронту.

“В окупованому Сорокиному вибухнув склад із боєкомплектом. Це вже третя надзвичайна ситуація в тилу росіян у Луганській області за тиждень. І якщо без запасів пального їхні військові ще трохи протягнуть, то боєкомплект, який сьогодні так яскраво горів у Сорокиному, витрачається противником досить швидко. Щоб накопичити його в іншому місці, якомога далі від лінії фронту, знадобиться значний проміжок часу. Тепер російські військові в цьому районі мають обмежений запас боєкомплекту, що незабаром має позначитися на їхніх наступальних діях”, — написав очільник Луганської ОВА в Telegram.

Раніше, 11 травня, Артем Лисогор повідомляв, що в Луганську і в Ровеньках було завдано ударів по нафтобазах російських окупантів.

“Руйнування значні, запасів пального не залишилося. Щоб там не говорили місцеві колаборанти та росіяни, але недорахувалися ще одного складу з продуктами переробки нафти. І теж віддаленого від лінії фронту. Заправляти військову техніку стане ще важче. Найімовірніше, доведеться користуватися базами, розташованими на території Росії. Щоправда, їхати до заправників потрібно буде далеко”, — зазначив він.

Читайте також: Російські окупанти мали частковий успіх на Харківщині, просування ворога зупинено — зведення Генштабу ЗСУ

Нагадаємо, директор Інституту стратегічних досліджень і безпеки, засновник “Східної правозахисної групи” Павло Лисянський розповів, що після низки атак по нафтобазах на окупованій частині Луганської області заправляти військову техніку російським окупантам тепер буде важче. Крім того, часті вибухи деморалізують росіян, які раніше приїхали, тому деякі з них повертаються до РФ.

Прямий ефір