Результати усього тижня — ми маємо більш міцні позиції на Харківщині, — Зеленський у зверненні наприкінці 816-ї доби війни

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Першочергова увага — всім районам бойових дій, усій лінії захисту. Жорстокі російські обстріли та ракетні удари, удари керованими авіабомбами щодня продовжуються. Про це сьогодні, 19 травня, наприкінці 816-ї доби повномасштабного вторгнення Росії в Україну сказав президент Володимир Зеленський у зверненні, інформує FREEДОМ.

“Була доповідь головкома, генерал Сирський якраз на передовій, безпосередньо в наших бойових бригадах. Результати цих днів, усього тижня — ми маємо більш міцні позиції на Харківщині. 57-ма бригада, 82-га бригада ДШВ, дякую вам, воїни! І при цьому наші сили достатньо ефективно знищують окупанта на донецьких напрямках, зокрема в районах міста Часів Яр та інших. Власне, окупант не досягає свого завдання — розтягнути наші сили та цим послабити Україну на широкому фронті від Харківщини до Донеччини”, — повідомив на початку звернення глава держави.

За його словами, Росія продовжує завдавати удари по населених пунктах України.

“Жорстокі російські обстріли та ракетні удари, удари керованими авіабомбами щодня продовжуються. Сумщина, Харківщина. Донеччина, Запоріжжя, Миколаївщина, міста Дніпровщини. Якими б не були складнощі, всюди є належне реагування наших екстрених служб — усіх рятівників життя”, — сказав Зеленський.

Він подякував у зверненні військовим, які боронять Україну, а також рятувальникам, медикам та всім, хто, виконуючи свої професійні обов’язки, допомагає державі стояти проти російського терору й захищати життя.

Читайте також: Ворог значно активізувався на Сіверському напрямку, — Генштаб ЗСУ

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська 19 травня, у День пам’яті жертв політичних репресій, відвідали Національний історико-меморіальний заповідник “Биківнянські могили”

Прямий ефір