Підозрюваний у тортурах полонених у в’язниці “Ізоляція” Бражніков виїхав з України

Фото Укрінформ

Обвинувачений у тортурах земляків у донецькій спеціальній в’язниці “Ізоляція” Євген Бражніков залишив Україну та просить притулку у Франції.

Бражніков також постраждав у справі у цій в’язниці, повідомляють “Ґрати” на сторінці у Twitter, пише UA.

Ресурсу про це повідомив адвокат Бражнікова Віталій Гончаров у клопотанні до суду з проханням участі підзахисного у процесі відео зв’язку. Адвокат на засіданні був відсутній через хворобу.

Колишній заручник бойовиків ОРДО із Горлівки Станіслав Печенкін заявляв, що саме Бражніков в “Ізоляції” обливав холодною водою ув’язнених та бив їх для отримання зізнань.

Бражніков, за його заявою, колишній міліціонер, який у 2014 році став активним учасником “російської весни”. Він організовував проросійські мітинги, нападав на учасників проукраїнських акцій. Його звільнили в рамках обміну 29 грудня 2019 року. Визволення Бражнікова обурило українців, які повернулися з окупації раніше. Зокрема, свого ката в Бражнікові впізнав український журналіст Станіслав Асєєв.

До слова, Україна звернулася до іноземних лідерів, зокрема до президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана та президента США Джозефа Байдена, щодо сприяння звільненню українських громадян, яких незаконно утримують на тимчасово окупованих територіях та в Росії.

Читайте також: Трьом українським політв’язням у Росії не надається медична допомога, – Денісова

Прямий ефір