“Проблеми – як точки росту”: у Києві відбувся воркшоп щодо перспектив розвитку аудіовізуального сектору (ФОТО)

Фото UATV

15 листопада в межах форуму “Креативна Україна” відбувся ексклюзивний воркшоп “Стратегія успішного співробітництва аудіовізуальної індустрії та держави“.

Про це інформує UATV.

Захід організовано за підтримки Української кіноасоціації (УКА) та координаторки напряму “Кіно” в Офісі з розробки гуманітарної політики при Міністерстві культури, молоді та спорту України Вікторії Ярмощук.

Провідними спікерами форуму були Петрі Кемппінен, колишній виконавчий директор фонду Nordisk Film & TV Fond, та Анатолій Максимчук – перший заступник міністра культури, молоді та спорту України.

“Проблем у нашій галузі вистачає. Але ми не мовчимо про них, а навпаки – обговорюємо і робимо точками для росту в конкретних сферах, – зазначив Анатолій Максимчук. – Один із напрямів діяльності нового міністерства, яке повноцінно запрацює з нового року – покращення кіноосвіти. План максимум – повернути в Україну тих фахівців, які виїхали за кордон”.

Воркшоп спрямований на пошук шляхів впровадження в Україні передового міжнародного досвіду розвитку галузі кіно та серіального виробництва. Організатори залучили до дискусії про український ринок аудіовізуального контенту провідних фахівців індустрії.

Виступ Петрі Кемппінена був присвячений діяльності Nordisk Film & TV Fond на міжнародному ринку. Під час презентації, та відповідаючи на запитання учасників заходу, він детально розповів про основні цілі фонду, його функції та механізми ухвалення рішень.

“Партнери фонду роблять продукт такої якості, щоби його легко можна було реалізовувати на іноземному ринку”, – зазначив Кемппінен.

Під час заходу учасники – представники аудіовізуальної індустрії та держави – активно обговорювали перспективи розвитку ринку.

Нагадаємо, міжнародний форум “Креативна Україна”, організатором якого є Міністерство культури, молоді та спорту України, – це платформа для політико-експертного обговорення з метою формування державної політики в галузі креативних індустрій.

Прямий ефір