“Північний потік-2” загрожує єдності ЄС, – Ральф Фюкс

uatv
11.10.2019
Фото Укрінформ-UATV

У Берліні відбулася міжнародна конференція “Путінський газопровід “Північний потік-2” і його реальна ціна для Європи”.

Про це повідомляє Укрінформ.

Директор аналітичного центру Liberale Moderne (Берлін) Ральф Фюкс заявив, що потрібно “не дозволяти запуску проєкту в експлуатацію, доки не буде гарантовано продовження транзиту газу територією України”.

“Називати “Північний потік-2” виключно економічним проєктом просто смішно. Це проєкт, який підриває цілі європейської енергетичної стратегії, а також єдність ЄС. Він не тільки послабить економічно Україну, оскільки це є зброя Путіна проти України, але й зробить Європу більш уразливою перед “путінськими іграми”, – сказав експерт.

Ексдепутат Європарламенту Ребекка Гармс додала, що “Північний потік-2” становить загрозу не лише для східноєвропейських партнерів Брюсселя, але й Євросоюзу загалом.

“Російська армія зміцнюється за рахунок європейських грошей, а ціль Кремля – не лише Київ, Крим, країни Балтії, а в цілому ЄС, проти якого зараз використовується гібридна зброя“, – вважає Гармс.

Раніше президенти України та Польщі заявили, що цей проєкт становить загрозу для всієї Європи. 

Нагадаємо, Сенат Польщі заявляв, що “Північний потік–2″, який символізує енергетичне порозуміння між Росією і Німеччиною, насправді суперечить інтересам Центрально-Східної Європи.

Джерело Укрінформ
дата 11.10.2019
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×