На арсеналі в Балаклії пролунали вибухи

uatv
15.11.2019
Фото UA.Харків

На арсеналі біля Балаклії на Харківщині пролунало кілька вибухів, почалася пожежа.

Про це пише Укрінформ із посиланням на регіональний медіацентр Міністерства оборони.

У відомстві зазначили, що на території арсеналу відбувалися роботи з утилізації раніше зібраних на території боєприпасів. Відбулося кілька вибухів і сталося загоряння сухої трави.

“Туди скеровані наші пожежні підрозділи, також попереджені підрозділи ДСНС. Постраждалих немає, загрози для особового складу також”, – зазначили в медіацентрі.

Водночас у Міноборони запевнили, що ситуація на території Центральної артилерійської бази забезпечення боєприпасами контрольована та безпечна.

“15 листопада о 14:28, за повідомленням чергового Центральної артилерійської бази забезпечення боєприпасами, на технічній території, де з метою утилізації залишків боєприпасів та їхніх елементів, які не можна транспортувати, з урахуванням всіх заходів безпеки, здійснювалось встановленим порядком планове знищення залишків боєприпасів та їхніх елементів у спеціально обладнаному для цього місці – котловані, пролунало близько 20 вибухів“, – йдеться в повідомленні.

Для забезпечення безпеки проведення утилізації було задіяно черговий пожежний підрозділ військової частини.

На даний час на технічній території військової частини проводяться заходи щодо впорядкування місця проведення робіт з утилізації залишків боєприпасів та їхніх елементів.

“Мешканцям та об’єктам інфраструктури нічого не загрожує. Сховища боєприпасів у безпеці”, – наголосили у Міноборони.

Нагадаємо, торік почалася пожежа внаслідок займання сухої трави на колишній технічній території 65-го арсеналу, який розташований у Балаклії на Харківщині. Пожежа призвела до детонації снарядів. Евакуювали жителів Балаклії з найближчих до складів вулиць. Ніхто не постраждав.

Джерело UATV
дата 15.11.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×