Російські окупаційні війська розпочали новий етап бойової підготовки на Донбасі

Фото Укрінформ

Російсько-окупаційні війська на Донбасі з 1 грудня розпочали новий період оперативної та бойової підготовки. Вони проводять інтенсивну підготовку до обстрілу українських позицій з артилерії та мінометів.

Про це повідомляє UA з посиланням на Facebook Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

“Окупантами проводяться заходи тижня бойової готовності з відпрацюванням питань приведення з’єднань та частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК у найвищі ступені бойової готовності”, – сказано у повідомленні.

Також у відомстві наголошують, що на окремих напрямках противник здійснює ротацію підрозділів на передових позиціях та проводить інтенсивну підготовку артилерійських та мінометних розрахунків до обстрілу позицій Об’єднаних сил.

“Виконання заходів тижня бойової готовності та ротація в оперативному угрупованні російських окупаційних військ контролюються представниками штабу 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ”, – резюмували у повідомленні.

Нагадаємо, міністр оборони України Олексій Резніков наголосив на можливій ескалації з боку РФ наприкінці січня 2022 року і назвав її вірогідним сценарієм.

Читайте також: Росія впродовж року застосовує тактику своєрідних хвиль, – Резніков (ВІДЕО)

Прямий ефір