Після захоплення руїн Авдіївки ворог не зупиняється, — речник УДА “Південь”

Сергій Братчук. Скріншот: uatv.ua

Після величезних втрат, яких зазнала російська окупаційна армія, захоплюючи розбомблену нею ж Авдіївку на Донеччині, були певні сподівання, що загарбникам знадобиться оперативна пауза, щоб перегрупуватися, потягнути резерви. Але росіяни продовжують наступати. Про це сказав речник Української добровольчої армії “Південь” Сергій Братчук сьогодні, 22 квітня, в ефірі FREEДОМ.

“Ворог, використовуючи авіацію, постійно проводячи мобілізацію, намагається просуватися далі, не зупиняючи цей наступ. Ці наступальні дії ворога сьогодні є дуже активними. Вони не припинялися і після взяття руїн Авдіївки. І сьогодні інтенсивність цих боїв не стає нижчою. Цілком імовірно, що такий натиск ворог використовуватиме і найближчим часом у всіх напрямках”, — вважає гість ефіру.

Він припускає, що росіяни активізуються на Вугледарському напрямку та Роботинському плацдармі. Братчук також зазначив, що не лише у Часовому Яру, а й по всій лінії фронту ворог використовує “авдіївську тактику” — бомбардує керованими авіабомбами. За його словами, це єдине, що дозволяє росіянам продавлювати українську оборону.

“Тому ми говоримо про те, що дуже терміново потрібна нам летальна зброя і насамперед боєприпаси, щоб артилерія наша повноцінно була присутня на полі бою. Це перший момент. І найголовніше, ми говоримо про те, що необхідно зараз утримати лінію фронту до появи в нашому небі наших уже, українських, F-16. Вони, без сумніву, зможуть бодай наблизити нас до того паритету в небі, про який ми всі говоримо, щоб відсунути ворога, відсунути його бойову роботу. І тоді стане трохи легше нашим підрозділам, і тоді можна буде справді говорити про те, що вдається стабілізувати лінію фронту”, — сказав Сергій Братчук.

Нагадаємо, речник Української добровольчої армії “Південь” Сергій Братчук заявив, що, попри важкі бої за Часів Яр, місто залишається під контролем Сил оборони України.

Прямий ефір