У трьох регіонах України мовитиме військово-патріотичне радіо

У Нацраді оголосили конкурс на радіочастотах Вінниці, Житомира та Києва

uatv
06.09.2018
Фото з сайта detector.media

6 вересня, під час чергового засідання,  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення  оголосила конкурс на мовлення на військово-патріотичну тематику на вільних радіочастотах у двох обласних центрах – Житомирі, Вінниці та столиці.

Про це повідомляє прес-служба Національної ради.

Член Нацради Сергій Костинський з цього приводу наголосив: “Одним із нагальних завдань, яке сьогодні стоїть перед Національною радою, є розвиток військово-патріотичного радіо в умовах фактичної війни за свій державний суверенітет і відновлення територіальної цілісності України”.

І додав, що створення військово-патріотичного мовлення  вирішили розпочати саме з тих міст, які мають безпосереднє значення для українських військових.

Для Вінниччини уже прорахована вільна FM-частота – 99,3 МГц, для Житомирської області – 104,5 МГц, Київщини – 94,6 МГц.

Радіостанції, які претендують на мовлення на відповідних частотах, зобов’язані висвітлювати діяльність Збройних Сил України, Операції обʼєднаних сил і ветеранів АТО, та інформувати про події, що відбуваються на тимчасово окупованих і тимчасово непідконтрольних Україні територіях. Граничний обсяг мовлення – 24 години на добу.

Раніше повідомлялося, що обсяг україномовних композицій в ефірі загальнонаціональних радіостанцій нині становить 54%, регіональних та місцевих – 48%. Про це нещодавно заявив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

Джерело UATV
дата 06.09.2018
категорії Новини партнерів, Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV