У районі ООС відбулися змагання танкових екіпажів (ФОТО)

uatv
19.07.2019
Фото штаб ООС

На одному з військових полігонів у Донецькій області відбулися змагання танкових екіпажів підрозділів, залучених до проведення операції Об’єднаних сил.

Про це повідомляє штаб ООС у Facebook.

Зазначається, що, на відміну від попередніх конкурсів, ці змагання танкістів відбулися у два етапи. Перший – водіння бойових машин. Другий – подолання екіпажами двохсотметрової смуги перешкод та виконання практичних стрільб штатним пострілом. До проведення конкурсу залучались представники танкових підрозділів оперативно-тактичних угруповань “Північ” та “Схід”.

Змагання відбувалось на спеціально підготовленій ділянці місцевості зі складним рельєфом. Екіпажі виконували вправу парами. Бойові машини повинні були подолати понад три кілометри, виконавши в процесі такі елементи, як подолання протитанкового рову, маневрування і прохід мінно-вибухових загороджень, прохід машин у вузьких ділянках місцевості із обмеженим маневром тощо.

Зважаючи на те, що у змаганнях брали участь екіпажі на різних типах танків із різними тактико-технічними характеристиками – Т-80, Т-72 та Т-64 – суддівська колегія враховувала ці відмінності під час нарахування балів.

“Згодом, здійснивши марш, танкові екіпажі перемістились на іншу ділянку військового полігону, де екіпажі приступили до подолання смуги перешкод. Для успішного завершення вправи військовослужбовцям необхідно було пробігти дистанцію у 200 метрів, подолати штучні перешкоди, умовно заражену ділянку місцевості, влучно вразити ціль кидком ручної гранати, провести неповне розбирання-збирання особистої зброї, пострілами з автомату Калашникова влучити у мішень. І, наостанок, провести евакуацію пораненого члена екіпажу танку, використовуючи при цьому евакуаційні стропи та правильно наклавши джгут-турнікет. Третій, кінцевий етап змагань, передбачав ураження мішеней із танкової гармати штатним пострілом, а також ураження мішеней із курсового кулемета”, – додали у Міноборони.

Перший приз у вигляді грошових сертифікатів, а також кубок, відомчі відзнаки та грамоти від командувача ООС дістались екіпажу, що представляв окрему танкову бригаду.

Раніше підрозділи радіаційного хімічного біологічного захисту зі складу ООС змагалися за звання кращого відділення аерозольного маскування Об’єднаних сил.

Джерело UATV
дата 19.07.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Топ новин на UA|TV