“Ідентифікація 2.0”: Illaria, Balaklava Blues, Лeв Шуров та інші артисти заспівають у Палаці спорту

uatv
09.10.2019
Ілюстрація надана організаторами 

17 жовтня у столичному Палаці спорту відбудеться захід “Ідентифікація 2.0”. Це фінал масштабного освітнього проєкту “Відкривай Україну”, в якому підлітки покажуть своє бачення реформ у країні, презентують стартапи та свіжі ідеї розвитку громадянського суспільства.

26 команд школярів з усієї країни у формі пітчингу представлять свої проєкти. Підлітки, які хочуть змінювати сучасне суспільство, відкриють для відвідувачів свої ідеї та покажуть, хто насправді run the world.

На гостей чекає насичена музична програма за участю таких виконавців, як: Illaria, NESPROSTA, ILCHY, ХАС, Лeв Шуров, Balaklava Blues та інші. Вони покажуть, як може звучати українська література. Кожен з артистів на концерті заспіває пісні на твори поетів, які вивчаються у шкільній програмі 7-11 класів. Класична українська поезія зазвучить у рок, джаз, електронній чи навіть інді-музиці.

Марічка Марчик із Balaklava Blues зазначає: “Окрім того, що ми, як музиканти, розширюємо кордони та проводимо ідентифікацію українського по всьому світу, ми з Марком – сім’я, яка виховує 4 дітей. Тож для нас особливо важлива ініціатива, яка залучає дітей в Україні до розвитку сучасного суспільства. Ми горді будемо зіграти сет на “Ідентифікації”.

“Ми вдячні проєкту “Ідентифікація” за можливість показати наші авторські пісні широкому колу підлітків. Сподіваємося, вони отримають потужні емоції, а для нас це буде не останній Палац спорту”, – говорить Лев Шуров. 

Вхід на захід вільний за попередньою реєстрацією. 

Джерело UATV
дата 09.10.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×