COVID-19: в Україні готуються запустити тестування на антитіла

uatv
15.05.2020
Фото АР

Міністерство охорони здоров’я України готується затвердити алгоритм масової ІФА-діагностики для виявлення антитіл до коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського, інформує ОП.

За словами міністра, якщо все відбуватиметься згідно з планами, тестування на антитіла можуть розпочати вже наступного тижня.

Також очільник МОЗ додав, що вже 12 областей України на 100% виплатили надбавки до зарплат за березень медикам, які борються з коронавірусом. Решта регіонів проводять фінальні розрахунки. У деяких областях розпочинаються виплати надбавок за квітень, зокрема Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф уже отримав на це приблизно 19 млн грн.

“Я триматиму питання доплат лікарям на контролі, допоки свої надбавки за таку важку та відповідальну роботу не одержить останній лікар, який бореться з коронавірусом”, – сказав Зеленський.

Раніше стало відомо, що МОЗ планує підвищити заробітні плати медпрацівникам до 50%.

11 травня Степанов повідомляв, що лише Полтавська область повністю виплатила надбавки медикам. Міністр зазначив, що доповідатиме про це прем’єрміністру Денису Шмигалю і президенту Володимиру Зеленському.

Джерело UATV
дата 15.05.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×