ЗСУ передали радіопеленгатор, що відстежує переміщення та активність противника

uatv
17.07.2019
Фото з сайта ukroboronprom.com.ua

Фахівці Центрального конструкторського бюро “Протон” розробили мобільний варіант сучасного автоматизованого радіопеленгатора короткохвильового діапазону “Сектор Р-677”. Станцію передали на озброєння української армії.  

Про це повідомляють на сайті “Укроборонпрому”.

“Сектор Р-677” застосовується у реальних бойових умовах з 2014 року. Завдяки співпраці з фахівцями військових частин, було здійснено його глибоку модернізацію на основі реального бойового досвіду.

“Радіопеленгатор “Сектор Р-677″ в автоматичному режимі виявляє, здійснює цифрову обробку та визначає напрямок джерел радіовипромінювання, зокрема, радіостанцій короткохвильового діапазону, реєструє та аналізує параметри прийнятих радіосигналів”, – йдеться в інформації.

У “Секторі” впровадили сучасні методи вимірювань і цифрової обробки радіосигналів. Для цієї станції з урахуванням реального бойового досвіду розроблені спеціальні алгоритми програмного забезпечення.

Читайте також: До наглядової ради “Укроборонпрому” ввели двох нових членів

“Сектор Р-677” дозволяє ефективно виявляти роботу всіх сучасних  радіостанцій короткохвильового діапазону. А декілька таких радіопеленгаторів, об’єднаних у єдину мережу, можуть визначати місцезнаходження передавача сигналу. 

Нове обладнання дозволяє вести постійне спостереження за короткохвильовими радіостанціями противника задля правильного оцінювання стану його угруповання, відслідковування переміщень та підвищення активності.

Розробники наголошують, що для початку роботи додатка необхідно лише декілька годин, в той час як розгортання старих радіопеленгаторів займало добу та більше. Окрім того, система може працювати у повністю автономному режимі, що забезпечується роботою встановленого дизельного генератора.

Нагадаємо, “Укроборонпром” розширює виробництво військово-транспортної авіації.

Джерело UATV
дата17.07.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×