Жорсткий Brexit: уряд Великої Британії оприлюднив можливі сценарії

uatv
12.09.2019
Фото АР

На вимогу депутатів британської Палати громад у Лондоні озвучили деталі раніше таємного плану, який містить прогнози на випадок жорсткого Brexit 31 жовтня.

Про це повідомляє DW.

У випадку виходу зі складу ЄС без угоди Велика Британія автоматично набуде статус “третьої країни”, а відносини з Брюсселем отримають характер “недружніх”, йдеться в інформації.

Експерти прогнозують, що транспортний колапс, який утворюється в місцях перетину Ла-Маншу, може тривати до трьох місяців, а інтенсивність транспортного потоку скоротитися на 40-60% за день.

Також у документі йде мова про можливі проблеми з обміном даними між правоохоронними органами Великої Британії та ЄС. 

Відзначимо, що Велика Британія планувала вийти зі складу Євросоюзу 29 березня, але до цього строку так і не визначилася з планом Brexit. У квітні 27 країн-членів ЄС на позачерговому саміті в Брюсселі домовилися надати Лондону відтермінування до 31 жовтня. Прем’єрміністр Борис Джонсон має намір припинити членство Великобританії у Євросоюзі ще раніше.

Раніше британський парламент вдруге відхилив пропозицію Джонсона про вибори. 

Нагадаємо, Єлизавета ІІ схвалила прохання прем’єра Бориса Джонсона тимчасово призупинити роботу парламенту ще наприкінці серпня. Джонсон пішов на такий крок, щоб депутати не змогли заблокувати вихід Британії з Євросоюзу без угоди.

Джерело DW
дата 12.09.2019
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV