За польотом Tesla на Марс тепер можна спостерігати онлайн

Стежити за польотом електрокара Ілона Маска, запущеного 6 лютого в космос його аерокосмічною компанією SpaceX, буде спеціальний сайт, створений інженером-ентузіастом Беном Пітерсоном

uatv
19.02.2018

Як повідомляє Internetua, на сайті Whereisroadster.com можна спостерігати за поточним положенням Tesla Roadster, – передає Укрінформ

“Сайт Пірсона використовує дані NASA і в реальному часі відображає положення електромобіля щодо Сонця, Землі, Марса, Венери і Меркурія, а також показує відстань до Землі і Марса і швидкість, з якою Tesla Roadster рухається в космосі”, – йдеться в повідомленні.

На окремій сторінці сайту можна подивитися, як буде відбуватися політ електромобіля аж до 13 листопада 2020 року. Згідно з анімованої схемою, автомобіль, за кермом якого знаходиться манекен у скафандрі, максимально зблизиться з Марсом 7 жовтня 2020 року: відстань між ними становитиме 7,3 млн кілометрів.

На появу сайту Whereisroadster.com звернув увагу і сам Маск. Він опублікував посилання на нього у своєму мікроблозі в Twitter. “Упевнений, що припаркувався десь тут”, – пожартував Маск.

Джерело Укрінформ
дата 19.02.2018
категорії Технології
поділитися
Топ новин на UA|TV