Виступи в театрі, зйомки у фільмах: Арсеній Пастухов – хлопчик, якому пророкують велике майбутнє (ВІДЕО)

uatv
20.01.2020
Скрін із відео

Арсеній Пастухов уже 6 років виступає в одному з київських театрів. Зараз хлопчику десять і він є повноцінним учасником трупи. Йому пророкують велике майбутнє в акторській сфері. Він уже встиг знятися в короткометражних фільмах, побувати в літньому кінотаборі.

“Мама Арсенія, коли йому було 4,5 року, прочитала, що у нас є театральна школа, і вирішила його привести. Дитина вдома постійно щось ставила”, – згадує Олена Іванченко, художній керівник театру.

Поступово відвідування театру з дитячої розваги стало перетворюватися на справжню роботу, до якої Арсеній почав ставитися з усією відповідальністю. І якщо для одних батьків кінцевим результатом відвідування театральної школи є вихід дитини на сцену, то для батьків Арсенія був важливим його комплексний розвиток, позитивний вплив на стиль життя і характер.

“До нього ставляться, як до повноцінного співробітника, він в колективі має авторитет, у них навіть коли відбуваються якісь корпоративи – його запрошують. І найцікавіше – нас з Арсенієм включили в робочий чат”, – говорить мама Арсенія Наталія Пастухова.

У театрі діти не тільки освоюють професію актора, а й вчаться працювати в команді, виконувати поставлені завдання, розвивають образне мислення, вчаться вправно викручуватися з непередбачених ситуацій.

“Я б хотів стати відомим актором, знаменитістю, щоб мене оцінили”, – говорить герой програми.

Гарною фізичною підготовкою Арсеній зобов’язаний заняттям з акробатики в ранньому дитинстві – у нього спритно виходили шпагати, сальто та інші вправи. З акробатики хлопчик перейшов на плавання, а звідти й на стрибки у воду.

“Перше враження, це коли, мабуть, йшла вистава “Криві дзеркала”. Я тоді його перший раз побачив. Для мене було великим здивуванням, що син може розповідати такий довгий монолог в процесі вистави, це стало для мене великим-великим відкриттям. До цього вірші в школі запам’ятовувалися погано”, – говорить Іван Пастухов, тато хлопчика.

За шість років в театрі Арсеній зовсім перестав хвилюватися, навчився імпровізувати та контролювати всі процеси. Звичайно, як і у будь-якого артиста-початківця, у нього були складнощі, наприклад, з дикцією, але рішення цієї проблеми хлопчикові по зубах. Головне, що наразі він перебуває саме там, де йому комфортно, і займається улюбленою справою.

“Я вважаю, що у нього дуже велике майбутнє. Зірки спочатку такими приходять, їх просто треба направляти. У мене в ьому маленькому театрі Ахтем Сейтаблаєв, Віталік Лінецький, Римма Зюбіна починали свої експерименти”, – зазначила Іванченко.

Більше випусків програми “Future UA” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 20.01.2020
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×