“Викрадену принцесу” вже подивилися майже 1 млн глядачів по всьому світу

Box office становить 3 млн доларів

uatv
20.06.2018

Фото UATV

22 червня у Польщі стартує прокат українського мультфільму “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила”. Анімаційна кінострічка вийде у двох версіях – мовою оригіналу (українською) і в дубляжі (польською).

Заступниця керівника департаменту стратегічного розвитку FILM.UA Group, менеджер з міжнародних комунікацій анімаційного фільму “Викрадена принцеса” Анастасія Чупіна розповіла про те, хто вже купив права на прокат мультфільму, та як його адаптують.

“Проект продано на більш ніж 50 територій. Але купив – не означає показав. Окрім того, не всі території придбали фільм для кінотеатрального прокату, а для нас важливий саме такий формат. Наприклад, у Франції відбулася телевізійна прем’єра, й абсолютно даремно. Вони вже, звісно, про це пошкодували. Загалом, прокат мультфільму вже відбувся в низці країн Європи. Влітку, крім Європи, стрічку показуватимуть ще в Китаї та Латинській Америці. Раніше такого в нашій індустрії не було”, – поділилася Чупіна.

За її словами, окрім прокатної історії, буде ще й телевізійна версія, на яку компанія теж розраховує в плані отримання вигоди від продажів.

“На даний момент ми є рекордсменом серед всіх українських фільмів, які коли-небудь було зроблено, й за кількістю територій, де вже показано мультик. Наразі box office становить 3 млн доларів. Загальна кількість глядачів по всьому світу, які подивилися наш мультфільм, вже майже сягає мільйона – 950 тисяч осіб на даний момент, згідно з інформацією, яку ми отримали від міжнародних прокатників”, – зазначила гостя студії.

Крім того, вперше за межами України в кінотеатральний прокат стрічка надійде в оригінальній озвучці українською мовою, а саме – в Польщі.

“Це експеримент. Там дуже велика українська діаспора – понад мільйон українців, чи й більше. З Польщею у нас склалися хороші історичні відносини, ми можемо говорити з ними мовою друзів. Там адаптацією головного саундтреку до мультику займався оперний співак, а головну роль – Людмили – озвучила відома серед молоді блогерка”, – додала представниця FILM.UA Group.

Довідка: “Викрадена принцеса” – це казка про часи Київської Русі. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрічає прекрасну Мілу. Але злий чаклун Чорномор викрадає дівчину, тож Руслан вирушає в погоню. Режисер Олег Маламуж створював стрічку п’ять років. Частково виробництво фінансувало Держкіно.

Як повідомлялося раніше, мультик “Викрадена принцеса” – найкасовіша українська стрічка за всю історію незалежності. Телеінтерв’ю з Анастасією Чупіною дивіться 21 червня о 19:00 у програмі “Лицом к лицу” на UATV.

Марта ЗНАК, UATV

Джерело UATV
дата 20.06.2018
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV