В Україні розпочала роботу перша місія ЄС для підготовки угоди про “промисловий безвіз”

uatv
29.10.2020
Фото з сайта eurointegration.com.ua

В Україні розпочала роботу попередня оціночна місія ЄС щодо укладання Угоди АСАА (угоди про “промисловий безвіз”).

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки у Facebook, інформує UATV.

“Сьогодні, 29 жовтня, під час онлайн зустрічі торгового представника Тараса Качки з представниками Представництва Європейського Союзу в Україні, Генерального директорату Європейської Комісії з питань внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва і МСП (DG GROW) досягнуто домовленостей з Європейською стороною про початок роботи попередньої оціночної місії ЄС щодо готовності інфраструктури якості України до укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (Угода АСАА, “промисловий безвіз”)”, – ідеться у повідомленні.

Укладання згаданої угоди є одним із пріоритетів президента та уряду України у відносинах з Євросоюзом, наголосили у Мінекономіки. Документ відкриє доступ промислової продукції на ринки України і країн ЄС на основі взаємного визнання результатів робіт з оцінки відповідності на промислову продукцію.

“Укладання угоди АСАА відкриває нові можливості для українського бізнесу та залучення нових інвестицій у розвиток економіки України”, – додали у відомстві.

Раніше повідомлялося, що Україна і ЄС пришвидшать роботу над укладанням угоди про “промисловий безвіз”.

Читайте також: “Промисловий безвіз”, “нульова декларація”: Кабмін затвердив план пріоритетних дій

Джерело UATV
дата 29.10.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×