В одному з військових госпіталів України лікуватимуть посттравматичні розлади

Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) виникає внаслідок психотравмуючих подій

uatv
25.04.2018

Фото з сайта tribuna.sumy.ua

Міністерство охорони здоров’я України розширить профіль українського госпіталю для воїнів-інтернаціоналістів “Лісова поляна”, додавши послуги у сфері психічного здоров’я, повідомляє прес-служба МОЗ.

“У госпіталі планують підвищити рівень надання медичної допомоги у сфері психічного здоров’я. Сьогодні приблизно 40% усіх пацієнтів госпіталю лікують порушення психіки, поведінки та захворювання нервової системи. Водночас, у закладі немає жодного психолога або психотерапевта. Саме для цього створюється додаткове відділення. До роботи у новоствореному відділенні залучатимуть високопрофесійних фахівців, навколо яких у майбутньому буде формуватися навчально-практичний центр для спеціалістів з регіонів. Тут будуть впроваджені сучасні світові практики організації супроводу пацієнтів: від лікування до реабілітації та підтримки після повернення у громаду”, – йдеться у повідомленні.

Читайте такожУсі військовослужбовці, які ліквідували наслідки аварії на ЧАЕС, отримають надбавку до пенсії, – Павло Розенко

Лікування у госпіталі буде доступним для усіх категорій ветеранів – і афганців, і ветеранів АТО, членів їх сімей та людей, які постраждали внаслідок військових дій.

Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) виникає внаслідок психотравмуючих подій. Світова статистика свідчить, що від 11% до 30% ветеранів з різних країн світу стикаються з цим розладом. Достовірна статистика для України відсутня, водночас відомо, що охоплення послугами з підтримки психічного здоров’я ветеранів є недостатнім.

Джерело UATV
дата 25.04.2018
категорії Суспільство
поділитися
Топ новин на UA|TV