Українські вертолітники провели навчання над водною поверхнею (ФОТО)

uatv
17.09.2019
Фото Сухопутні війська ЗСУ

Українські екіпажі вертольотів Мі-8 провели тренування над водною поверхнею.

Про це інформує UATV з посиланням на пресслужбу Сухопутних військ ЗСУ.

Військові екіпажів вертольотів та рятувальної парашутно-десантної групи, що проходить підготовку до чергової ротації українського загону Місії ООН у Конго, відпрацювали проведення пошуково-рятувальних робіт над водною поверхнею, з евакуацією “потерпілих”.

Забезпечення завдань здійснювали фахівці рятувальної парашутно-десантної групи 11 окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.

“Отримавши завдання, екіпажі Мі-8 вилетіли у ймовірний район його виконання з рятувальною парашутно-десантною групою на борту. Під час тренувань відпрацьовувалася злагодженість спільних дій екіпажу вертольота і рятувальників. Кожному належало виконати свою функцію, і від цього залежав успіх усього заходу”, – сказано в повідомленні.

Також протягом тренування екіпажі вертольотів Мі-8 вдосконалили навички виконання польотів над водною поверхнею вдень, польоти на малих висотах, посадки на незнайомі майданчики приземлення.

“Виконання практичних вправ пошуково-рятувальних робіт над водною поверхнею є складнішим, ніж над сушею, де можна прив’язатися до орієнтиру, це потребує від екіпажів вертольотів великих вмінь та знань”, – розповідає полковник Сергій Чорний.

Раніше повідомлялося, що українсько-британські військові навчання “Warrior Watcher-2019” відбудуться у жовтні.

Нагадаємо, виступ українського льотчика визнали найкращим на авіашоу в Польщі.

Джерело UATV
дата 17.09.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV