Україна здобула ще три медалі на Всесвітніх іграх серед військовослужбовців (ФОТО, ВІДЕО)

Фото Міноборони

На 7-х Всесвітніх іграх серед військовослужбовців Олег Колодій здобув бронзову медаль зі стрибків у воду, Анна Рижикова – “срібло” в бігу на 400 м із бар’єрами, а Сергій Смелик – срібну нагороду в бігу на 200 м.

Про це повідомляє UATV із посиланням на пресслужбу Міноборони.

Так, Колодій виборов нагороду в перший день змагань зі стрибків у воду. На трампліні 1 метр із результатом 399.85 балів він здобув бронзову медаль. “Золото” та “срібло” дісталися представникам Китайської Народної Республіки.

Водночас спортсменка Анна Рижикова завоювала “срібло” у бігу на 400 м із бар’єрами. У фінальному забігу вона перемогла росіянку з результатом 55.23 с.

Сергій Смелик також здобув срібну нагороду, але на іншій дистанції – у бігу на 200 м. Його результат – 20.58 с. “Золото” у представника Бразилії.

Раніше повідомлялося, що українська дзюдоїстка Дар’я Білодід здобула перемогу на міжнародному турнірі Grand Slam в Абу-Дабі.