Україна стає серйозним гравцем на ринку авіаперевезень, – Володимир Гройсман

Глава уряду наголосив на важливості розвитку регіональних аеропортів

uatv
23.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

Україна починає відігравати важливу роль на європейському ринку авіаперевезень. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради, присвяченій ситуації в авіагалузі, передає Урядовий портал.

Прем’єр, посилаючись на дані Державної служби статистики, відзначив, що у транспортному сегменті саме галузь авіаперевезень демонструє стабільне зростання. За 9 місяців поточного року, порівняно з січнем-вереснем 2017 року, зростання склало 15,5%. До кінця року абсолютний показник пасажиропотоку очікується на рівні близько 20 млн пасажирів.

“Це серйозний крок вперед, ми стали серйозним гравцем на ринку авіаперевезень. І нам потрібно підсилювати це, відкривати для українців світ і робити його доступним. Це завдання, яке я поставив”, – наголосив глава Кабміну.

За його словами, вже сьогодні третина авіаперевезень – це транзитні пасажири, які обирають Київ місцем пересадки. Гройсман вважає, що це добрий знак для реалізації “хабової” стратегії.

“Одночасно важливий і розвиток регіональних аеропортів. Одеса, Львів, Харків, Херсон – там так само зростає пасажиропотік. Нам треба робити глобальну програму їх розвитку. Буду пропонувати конкретні проекти розбудови летовищ міжнародним партнерам. Держава, міжнародні установи і муніципалітети – разом можемо зробити програми розвитку і дати нову якість обслуговування. Українці це відчують”, – сказав прем’єр-міністр України.

Раніше Володимир Гройсман заявив, що Україна є дуже сильним гравцем у сфері ІТ-технологій.

Джерело UATV
дата 23.10.2018
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV