Україна підтримала дії США, Франції та Великої Британії щодо Сирії

У відомстві наголосили, що звертає на себе також увагу цілеспрямована підтримка злочинів Дамаска з боку кремлівського режиму

uatv
14.04.2018

Фото Укрінформ-UATV

Україна солідарна із США, Францією та Великою Британією щодо Сирії, оскільки застосування хімічної зброї будь-ким, будь-де і за будь-яких обставин є грубим порушенням міжнародного права, а особи, відповідальні за це, мають бути притягнуті до відповідальності.

Про це йдеться у заяві МЗС України.

“Україна висловлює солідарність зі США, Великою Британією та Францією і підтримує дії союзників у відповідь на застосування Дамаском хімічної зброї в сирійському місті Дума, яке призвело до численних жертв серед мирного населення”, – йдеться у тексті.

У відомстві наголосили, що звертає на себе також увагу цілеспрямована підтримка злочинів Дамаска з боку кремлівського режиму, який своїми діями, у тому числі в Раді Безпеки ООН, послідовно унеможливлює вирішення конфлікту у Сирії відповідно до статуту ООН.

Як повідомлялося, 14 квітня США, Велика Британія і Франція завдали ударів по декількох об’єктах на території Сирії, які могли використовуватися для виробництва хімічної зброї.

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей у своєму відеозверненні у Twitter повідомила, що міжнародна спільнота вичерпала усі можливості дипломатичного вирішення проблеми застосування у Сирії хімічної зброї. Тому альтернативи застосуванню сили проти режиму Башара Асада немає.

В результаті застосування токсичного газу в сирійському місті Дума, за повідомленнями ЗМІ, загинуло 70 осіб. США поклали на Росію відповідальність за застосування сирійською армією хімічної зброї.

Джерело UATV
дата 14.04.2018
категорії Україна
поділитися
Топ новин на UA|TV