Українські дзюдоїсти виграли чотири медалі на чемпіонаті Європи

Фото з сайта eju.net

Одну золоту та три бронзові нагороди завоювали українські спортсмени на чемпіонаті Європи серед юніорів у Люксембурзі.

Про це повідомляє UA з посиланням Укрінформ.

“Золото” у ваговій категорії до 70 кг виграла Наталія Чистякова. У півфіналі дзюдоїстка з Ніжина ефектним кидком на оцінку ваза-арі здолала іспанку Аї Рустант Цуноду. А у фіналі завдяки іппону на третій хвилині сутички перемогла хорватку Лару Цветко.

У вазі до 60 кг Олег Вередиба в поєдинку за третє місце здолав представника Чехії Антоніна Дворачека.

У категорії до 66 кг Владислав Казимиров у бронзовому поєдинку переміг представника Кіпру Георгіоса Баларжішвілі. А Євген Гончарко виявився сильнішим за грузина Тенго Зіракашвілі.

Загалом у чемпіонаті Європи із дзюдо U21 взяли участь 210 дзюдоїстів та 141 дзюдоїстка з 43-х країн континенту. За збірну України виступили 15 спортсменів.

Нагадаємо, Україна здобула чотири медалі на останньому етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики TurkCimFed. З них одне “золото” – на рахунку Іллі Ковтуна, вже шосте для нього в цьому сезоні.