Кубок світу: Україна завоювала чотири медалі зі спортивної гімнастики

Фото НОК України

Україна здобула чотири медалі на останньому етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики TurkCimFed. З них одне “золото” – на рахунку Іллі Ковтуна, вже шосте для нього в цьому сезоні.

Про це повідомляє UA з посиланням на Суспільне.

У турецькому Мерсіні завершився етап світового челендж-капу зі спортивної гімнастики. Це був фінальний етап сезону та останній великий старт перед початком чемпіонату світу, який відбудеться 18-24 вересня.

На відміну від попередніх етапів, усі десять фіналів проходили в один день. Українські спортсмени завоювали чотири медалі: одне “золото” й три “срібла”.

Одразу три нагороди здобув 18-річний лідер збірної Ілля Ковтун. Українець переміг на брусах та став другим у вільних вправах і на коні.

Ще з одним “сріблом” – 17-річна гімнастка Єлизавета Губарєва. Вона стала другою на брусах та вперше в сезоні піднялася на п’єдестал такого рівня.

Також у фіналах брали участь Анастасія Бачинська та Яна Федорова. Роман Ващенко та Владислав Грико до фіналів не вийшли.

Раніше ми повідомляли, що збірна України з веслування здобула перемогу на Чемпіонаті світу серед юніорів і молоді, що відбувався в португальському містечку Монтемор-у-Велью.