США виділили Україні $4 млн на охорону морських кордонів (ФОТО, ВІДЕО)

Фото U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Сполучені Штати надали 4 млн доларів на допомогу підрозділам швидкого реагування Морської охорони у Маріуполі та Бердянську.

Про це інформує пресслужба посольства США в Україні.

“Нові засоби та обладнання допоможуть забезпечити загонам Морської охорони України цілодобову здатність стримувати та реагувати на агресію в Азовському морі“, – йдеться в повідомленні.

Відомо, що на ці кошти за стандартами НАТО побудують бази для морської охорони. Про це йдеться у матеріалі каналу “Дом”.

На узбережжі Азовського моря, у Маріуполі і Бердянську почали зводити модульні контейнери, прокладати комунікації і облаштовувати пункт базування катерів.

“Такий проєкт значно укріплює морську безпеку України, дозволяє їй гарантувати забезпечення морського права на всі території та відновити економічну діяльність. Саме тому програма посольства США активно працює над оновленням таких об’єктів інфрастурктури, посиленням потужностей, особливо у таких містах, як Бердянськ, Маріуполь, Одеса та інш.”, – заявив Кевін Келлер, радник з морських питань посольства США в Україні.

Нагадаємо, що США виділяють на програму підтримки ВПО $2 млн, а також допоможуть Україні в процесі отримання вакцини.

Прямий ефір