Путін використовує ті самі меседжі, що й Гітлер: Зеленський відреагував на заяви російського диктатора

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський назвав пропозицію Володимира Путіна припинити війну “ультиматумом”. Про це він сьогодні, 14 червня, заявив в інтерв’ю італійському телеканалу Sky TG24, інформує FREEДОМ.

“Що можна сказати про ці ультиматуми? Вони нічим не відрізняються від інших ультиматумів, які висувалися раніше. Зараз ми бачимо, що це відродження нацизму. Це нова хвиля цього нацизму, тому що це російський нацизм. Все, що заявляє Путін, щоб віддати їм частину наших територій, які вони окупували та навіть не окупували, це стосується деяких регіонів нашої країни. Він каже, що зупиниться і що замороженого конфлікту не буде — це ті самі меседжі, які використовував Гітлер, 100 років ще не минуло. Він сказав: “Дайте мені частину Чехословаччини, і тут все закінчиться”, але ні. Це історичний наклеп, тому що потім була Польща, потім була окупація всієї Європи. І ви знаєте, що ця хвиля нацизму не зупиняється і йде всюди”, — сказав він.

Зеленський наголосив, що зараз нацизм має обличчя Путіна.

Читайте також: Путін не прагне миру, він прагне розколу світу — коментар МЗС у відповідь на маніпулятивні заяви очільника Кремля

Нагадаємо, міністр оборони США Ллойд Остін прокоментував заяву Володимира Путіна про те, що для початку мирних переговорів українські війська повинні вийти з українських же територій.

Прямий ефір