Ми закликаємо Путіна вивести свої війська із суверенної території України, — Остін

Ллойд Остін. Фото: president.gov.ua

Міністр оборони США Ллойд Остін прокоментував заяву Володимира Путіна про те, що для початку мирних переговорів українські війська повинні вийти з українських же територій, повідомляє FREEДОМ.

У Брюсселі на брифінгу глава Пентагону нагадав, що Росія незаконно окупувала територію суверенної держави. І заявив, що Путін не може диктувати Україні, що їй робити для встановлення миру.

“Це якраз та поведінка, якої ми не хочемо бачити. Ми не хочемо бачити, як лідер якоїсь країни вирішує, що він хоче пересунути кордони й анексувати територію свого сусіда. Путін може хоч сьогодні припинити неспровоковану війну, в якій він втратив сотні тисяч військових загиблими та пораненими, якщо цього захоче. І ми закликаємо його це зробити та вивести свої війська із суверенної території України”, — заявив Остін.

Читайте також: НАТО буде спокійно і виважено реагувати на російські провокації, — Столтенберг

Нагадаємо, Путін сьогодні, 14 червня, зробив чергову низку маніпулятивних заяв, мета яких — ввести в оману міжнародну спільноту, підірвати дипломатичні зусилля, спрямовані на досягнення справедливого миру, та розколоти єдність світової більшості довкола цілей і принципів Статуту ООН.

Прямий ефір