Кремль може купити всіх артистів, які готові продатися, — думка

Кремль. Фото: pixabay.com

Одні артисти виступають на заходах на підтримку війни проти України та пропагують велич Росії, інші залишають країну й отримують ярлик “іноагента”. Кремль за участь артистів у пропаганді готовий платити, адже коштують вони дешево. Про це сьогодні, 1 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав концертний промоутер, артдиректор єкатеринбурзького майданчика “Теле-клуб” Семен Гальперін.

За його словами, Кремль змістив культурні акценти в бік патріотичних проєктів, до того ж те, що роблять артисти, не має жодного стосунку до культури.

“Культурна сфера” — недорога. Купити всіх, хто готовий продатися, це порівняно із запуском ракет — дуже дешево. У Російської держави є гроші, щоб скупити всіх “діячів культури”, які готові продаватися”, — вважає Гальперін.

Багато молодих артистів покинули Росію і не стали підтримувати агресію проти України.

“Молодь більш розвинена, артисти гастролюють, бачать світ, спілкуються з іншими людьми. У них відбувається знайомство зі світом і цікавими людьми. Тому вони не прибувають у Середньовіччя. Дуже добре, що мало молодих артистів, за винятком Шамана, які стали на бік “темних сил”, — зазначив концертний промоутер.

Він додав, що адміністрація президента Путіна щодня дивиться на висловлювання діячів культури та, з огляду на ситуацію, або не звертає увагу, щоб швидше повідомлення пішли з порядку денного, або починає дуже активно реагувати.

Читайте також: Кар’єра в межах “Останкіно”: яка доля чекає на російських артистів, які потрапили під санкції РНБО — думка Троїцького

Прямий ефір