“І це все не кіно, все по-справжньому”, – президент привітав рятувальників із професійним святом (ВІДЕО)

Фото ОП

Володимир Зеленський взяв участь в урочистому заході з нагоди Дня рятувальника. Глава держави наголосив на значущості й справжності цієї професії.

Про це повідомляє UA з посиланням на ОП.

З 12 вересня 2008 року в Україні відзначають День рятувальника. Це професійне свято не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних  формувань. Його відмічають також ті, хто внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

За словами президента, це люди з великим серцем.

Люди, які без великих вагань зробили велику справу свого життя – врятувати  життя іншим, не шукаючи нічого, не шукаючи слави. Хтось просто їхав потягом, хтось був на риболовлі, хтось повертався, навіть такі є випадки, зі школи. Це – наші люди з різних регіонів нашої держави, різного віку, різних, до речі, професій, але з однаковою реакцією на біду, чужу біду”, – сказав у вітальному слові Володимир Зеленський.

Він також подякував всьому особовому складу за сумлінну та плідну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків.

“Не пройти повз, не вдати, що не чуєш, або не зробити вигляд, що ти раптом кудись поспішаєш, а саме, допомогти. І все це не кіно, а про справжніх героїв”, – додав президент.

Нагадаємо, всі обласні клінічні лікарні України в 2022-2023 роках будуть забезпечені майданчиками для вертольотів в рамках президентської програми “Велике будівництво”.

Читайте також: Заключну партію гумдопомоги доставила Литві Україна

Прямий ефір