Для чого росармія будує дорогу через Арабатську стрілку в Криму, пояснив Чубаров (ВІДЕО)

Рефат Чубаров. Скріншот: uatv.ua

Збройні сили Росії зроять дорогу на Арабатській стрілці, щоб оперативно перекидати військову техніку, а також відступати з незаконно анексованого Криму. Про це сьогодні, 24 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

“Ще влітку Кремль та підлеглі йому колаборанти в Криму стверджували, що не може бути жодних навіть намірів на те, що півострів звільнятиметься українськими військами. Стверджували, що Крим — це “російська земля”, що назавжди увійшла до складу Росії”, — сказав він.

За словами Чубарова, на північній частині Кримського півострова сьогодні проводяться фортифікаційні роботи, аби стримати наступ Збройних сил України. А підприємства незаконно анексованого півострова отримали завдання: виготовити спеціальні бетонно-металеві споруди.

“Також необхідно кричати, що будівництвом цієї дороги вони варварськи руйнують всю екосистему, яка там встановлювалася тисячоліттями. Сама дорога робиться, щоб можна було швидко перекидати військову техніку. Але деякі експерти кажуть, що дорога робиться, щоб і швидко відступати. Річ у тому, що вона виходить на Джанкой, і звідти по прямій лінії на Керченський міст, не заходячи в глиб півострова. І, можливо, спорудження дороги відповідає тим планам Москви, в яких передбачаються відступи російських військ із Криму”, — підсумував Рефат Чубаров.

Читайте також: Перевага на боці України: російські війська намагаються прорвати оборону — ЗСУ дають відсіч (ВІДЕО)

Прямий ефір