У ДПСУ повідомили про додаткові тимчасові режимні обмеження на Луганщині

uatv
22.10.2020
Фото ДПСУ

На частині території Луганської області посилили прикордонний контроль. Йдеться про Станично-Луганський, Біловодський, Міловський, Марківський, Новопсковський, Білокуракинський, Троїцький та Старобільський райони.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Держприкордонслужбу.

У цих районах забороняється перебування людей у межах прикордонної смуги в безпосередній близькості біля державного кордону на відстані до 200 метрів. Однак є винятки. Обмеження не стосується правоохоронців, людей, які здійснюють сільськогосподарські роботи за списками робітників та техніки, погодженими з підрозділами Держприкордонслужби України, а також тих людей, місце проживання яких зареєстровано, постійно проживають, мають письмове запрошення близьких родичів та яких зустрічають особисто, а саме:

Чугинська сільська рада: с. Деркульське, вул Степова; с. Олександрівка, вул. Набережна (непарний бік), вул Вишнева; с. Золотарівка, вул. Сонячна;

Комишненська сільська рада: с. Юганівка, вул. Юганівська, вул. Сонячна, вул. Миру, вул. Річкова, провулок Річковий, квартал Луч-1, квартал Луч-2, квартал Луч-3; Садівниче товариство “Шаров Кут”;

Козлівська сільська рада: с. Залісне, вул. Івана Франка;

Танюшівська сільська рада: с. Палагеївка, вул. Степова;

Шарівська сільська рада: с. Шарівка, вул. Набережна, вул. Новоселівка.

Також заборонено в’їзд та перебування людей у смузі місцевості від держкордону в межах прикордонної смуги, проведення робіт. Ці обмеження не застосовуються до осіб, які займаються сільськогосподарською діяльністю на власних (орендованих) земельних ділянках (паях), що розташовані в цій смузі, виключно у разі завчасного інформування підрозділу охорони державного кордону.

Також обмеження вели біля селища Мілове. Забороняється підходити ближче, ніж на 5 метрів, до загороджувального паркану на державному кордоні по вулицях Дружби Народів, Міловська, Залізнична, Робоча, оборонна. Також під забороною рух транспортних засобів по вулиці Дружби Народів між пунктами пропуску “Мілове”, за винятком ТЗ тих, хто прописаний на цій та на прилеглих вулицях.

Окрім цього, іноземцям заборонено перебувати на вулиці Дружби Народів (за винятком тих, хто має посвідку на проживання або письмове запрошення від близьких родичів, які проживають на цій вулиці і зустрічають їх особисто).

Пересування вулицями Дружби Народів, Міловська, Залізнична, Робоча, Оборонна допускається тільки за наявності документів, що засвідчують особу.

Режимні заходи діятимуть до кінця року.

Раніше Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України прикордоннику Едуарду Атрашкевичу.

Нагадаємо також, що українські прикордонники взяли участь в антитерористичних навчаннях.

Джерело UATV
дата 22.10.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×