Тренування на Донбасі: ЗСУ підняли бойовий літак і випробували зенітний ракетний комплекс (ВІДЕО)

uatv
21.03.2019
Скрін із відео

У районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися військові тренування за участі навчально-бойового літака Л-39 та екіпажів зенітного ракетного комплексу “Оса-АКМ”, повідомляє прес-центр ООС.

Навчально-бойовий літак Л-39 виконав політ, а екіпажі зенітного ракетного комплексу “Оса-АКМ” потренувалися в його умовному знищенні.

Радіолокаційна станція комплексу своєчасно виявила повітряну ціль, і розрахунок ЗРК умовно знищив її однією ракетою.

Навчання виявилися вдалими для всіх – і для воїнів-авіаторів, які виконували політ та забезпечували його на землі, і для вартових у повітрі.

Варто зазначити, що на сьогодні основними завданнями зенітних ракетних підрозділів із ЗРК “Оса-АКМ”, що знаходяться в районі проведення операції Об’єднаних сил, є знищення безпілотних літальних апаратів російсько-окупаційних військ. Це – і тактичні, і оперативні БПЛА. На рахунку даного підрозділу, зокрема, знищений БПЛА “Орлан-10”.

Небо в безпеці!#ООС #операція_ОСЦього разу тактична авіація не просто виконувала планові польоти, а працювала в інтересах підрозділів протиповітряної оборони. Встановленим коридором прольоту навчально-бойовий літак Л-39 виконав політ, а екіпажі зенітного ракетного комплексу "Оса-АКМ" потренувалися в його умовному знищенні.Радіолокаційна станція комплексу своєчасно виявила повітряну ціль, і розрахунок ЗРК умовно знищив її однією ракетою. Відтак, тренування виявилося вдалим для всіх – і для воїнів-авіаторів, які виконували політ та забезпечували його на землі, і для вартових неба.Варто зазначити, що на сьогодні основними завданнями зенітних ракетних підрозділів із ЗРК "Оса-АКМ" на озброєнні у районі проведення операції Об'єднаних сил є знищення безпілотних літальних апаратів російсько-окупаційних військ. Це – як тактичні, так і оперативні БПЛА. На рахунку даного підрозділу, зокрема, знищений БПЛА "Орлан-10".Одним словом, обслуги навчені, машини готові – небо у безпеці!Разом переможемо!Слава Україні!

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Середа, 20 березня 2019 р.

Раніше за наказом командувача операції Об’єднаних сил екіпажі літаків тактичної авіації виконали навчально-бойове завдання над Азовським морем.

Джерело UATV
дата 21.03.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Топ новин на UA|TV