Травмовані українські бійці пройдуть двотижневу реабілітацію у Болгарії

На реабілітацію вирушила група із 8 травмованих учасників бойових дій на сході України

uatv
10.07.2018
Фото із сайта Президента України

Про це повідомляє офіційний сайт Президента України.

“Ця ініціатива реалізується на основі угоди між Міністерством оборони Республіки Болгарія та Міністерством соціальної політики України в межах проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні, яку було підписано в жовтні 2017 року”, – сказано у повідомленні.

Реалізація ініціативи також стала можливою завдяки плідній співпраці між болгарською стороною та залученими до реалізації проекту українськими міністерствами та відомствами, Агенції НАТО з підтримки та постачання.

Першу групу українських військових супроводжуватиме керівник проекту Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні, Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інші захворювання під час участі в АТО, Вадим Свириденко. Уповноважений Президента також ознайомиться із досвідом Болгарії у проведенні заходів із медичної реабілітації травмованих осіб.

Болгарія є провідною країною в рамках проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні та планує прийняти близько 300 травмованих учасників АТО на реабілітацію протягом двох років. Щомісяця нова група вирушатиме до військово-медичної лікарні “Калероя” м. Хісар.

Джерело UATV
дата 10.07.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV