Світ має відкрити для себе Україну, – Порошенко про розвиток туризму

uatv
09.02.2019
Фото АП

Президент Петро Порошенко заявив, що Україна має розвивати туристичну галузь.

Про це він сказав під час свого виступу на Всеукраїнському громадському форумі “Відкритий діалог”, повідомляє UATV.

Президент зазначив, що покращення ситуації з основними дорогами вже позитивно вплинуло на туристичну галузь. В уряду великі плани для відновлення багатьох автошляхів.

“Поки що туризм забезпечує лише 1,5% ВВП України, тоді як у світовому ВВП туризм становить майже 10%. Отже, нам є куди зростати”, – вважає Порошенко.

Глава держави наголосив, що розвиток туризму має відбуватися не лише в найбільших містах країни.

“Розвиток туризму має відбуватися не лише в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові. В Україні не буде туристичної периферії. В селі  розвиватиметься зелений туризм, а в кожному місті обласного підпорядкування будуть знайдені привабливі об’єкти нашої історії і культури, куди почнуть їздити українці, щоб добре знати Україну, добре знати нашу історію А за ними точно поїдуть іноземці”, – сказав Президент.

За його словами, туризм, як і високотехнологічні галузі, забезпечує додаткові доходи і робочі місця в багатьох інших сферах: в готельному, ресторанному, торговельному бізнесі, на транспорті, в сфері розваг, фінансових послуг.

“Це – колосальний ринок для малого та середнього бізнесу. Це дає можливості розвиватися, ставати підприємцями”, – відзначив глава держави.

Петро Порошенко додав, що пісенний конкурс Євробачення-2017, торішній фінал Ліги чемпіонів у Києві показали, що Україна навіть в умовах російської агресії може бути гідним господарем спортивних чи культурних подій високого міжнародного рівня.

“І світ має відкрити для себе Україну”, – підсумував Президент.

Раніше Петро Порошенко заявив, що членство України в ЄС та НАТО гарантує державну незалежність.

Джерело UATV
дата 09.02.2019
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV