Сьогодні стартував продаж квитків на Євро-2020

uatv
04.12.2019
Фото UEFA

Для того, щоб придбати квиток на головну футбольну подію Європи, потрібно спочатку виграти таку можливість у лотерею. Першочергове право надається офіційним фан-клубам. В Україні це фан-рух “Вірні збірній“.

Про це повідомляє UATV з посиланням на офіційний сайт УЄФА.

Щоб узяти участь у розіграші, слід зареєструватися на сайті ffu.ua та подати саму заявку. Після цього 4 грудня відбудеться розіграш. Ще один розіграш буде 16 грудня.

Якщо ви учасник фан-руху Вірні збірній” і маєте код доступу, тоді вам треба:

  • зареєструватися на сайті UEFA.com;
  • під час реєстрації ввести спеціальний код доступу;
  • вибрати матчі, категорії квитків і оплатити (не більш ніж два квитки на кожен матч збірної).

Зазначимо, що квитки ви отримаєте не раніше від травня 2020 року.

Якщо ви новий учасник фан-руху “Вірні збірній”, який переміг у розіграші 16 грудня, то лише отримавши код зможете придбати квиток.

Якщо ж ви не є учасником фан-руху, та мрієте про квитки, тоді реєструєтеся на сайті UEFA.com. Потім у період із 15:00 (за київським часом) 4 грудня до 15:00 18 грудня подаєте заявку на придбання квитків, вибравши категорію квитків (не більше від чотирьох квитків на кожен матч збірної).

Результати розіграшу стануть відомі у січні. Якщо ви виграли, то отримаєте на пошту лист із кодом. Квиток потрібно буде одразу ж оплатити.

Скільки ж коштуватиме квиток на ігри української збірної?

Наша команда зіграє один матч 14 червня в Амстердамі та два в Бухаресті (18 червня та 22 червня). Найдешевші квитки в Бухаресті – 30 євро, в Амстердамі – 50 євро. За місця на центральних секторах потрібно буде заплатити 125 євро у Бухаресті й 185 євро в Амстердамі.

Нагадаємо, що збірна України з футболу дізналася своїх суперників на Євро-2020.

Джерело UATV
дата 04.12.2019
категорії Спорт
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×