СБУ викрила інтернетагітаторів, які закликали захопити владу в Україні (ФОТО)

uatv
02.02.2021
Фото СБУ

Кіберфахівці Служби безпеки України блокували діяльність міжрегіональної мережі агітаторів, які поширювали через інтернет заклики до порушення територіальної цілісності нашої країни та захоплення державної влади.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт СБУ.

Так, у районі проведення операції Об’єднаних сил СБУ викрила жителя Маріуполя, який поширював сепаратистські публікації на персональних сторінках заборонених соцмереж. Через інтернет він закликав до зміни меж державного кордону, а також популяризував незаконні збройні формування. Слідчі повідомили про підозру за статтею про посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Тривають слідчі дії.

Водночас на Закарпатті викрили жителя Міжгір’я, який закликав до захоплення державної влади та зміни меж держкордону через створення так званих “озброєних загонів правопорядку”. Також зловмисник поширював в інтернеті дискримінаційні матеріали щодо різних національних меншин, які проживають на території країни. Тривають слідчі дії під процесуальним керівництвом Закарпатської обласної прокуратури.

У Чернігівській області СБУ завершила досудове розслідування стосовно іноземця, який поширював через інтернет матеріали з пропагандою війни. До протиправної діяльності він намагався залучити декількох жителів регіону. Слідчі СБУ повідомили про підозру.

Раніше СБУ викрила масштабну агентурну мережу, яка займалася розвідувально-підривною діяльністю на замовлення спецслужб Російської Федерації.

Нагадаємо, що СБУ заблокувала діяльність мережі інтернетагітаторів, якими керували з Росії, а також запобігла вивезенню з України унікального прижиттєвого видання “Кобзаря”.

Джерело UATV
дата 02.02.2021
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×