Санкції проти Росії – яскравий приклад співпраці в межах Альянсу, – представниця НАТО

uatv
13.06.2019
Фото Тwitter TED Talks

Представниця НАТО Бенедетта Берті заявила, що запровадження санкцій щодо Росії за окупацію Криму та агресію проти України є абсолютно правильним рішенням, яке відображає сутність співпраці в межах НАТО.

Про це вона сказала під час діалогу щодо майбутнього Європейської оборони, який відбувся під егідою брюссельського Центру європейської політики, повідомляє Укрінформ.

“Дотримуватися санкцій проти Росії та мати стратегічне терпіння, незважаючи на економічну ціну, труднощі і політичний тиск, – це яскравий приклад трансатлантичної співпраці. Санкції – це абсолютна правильна річ, яку треба робити, і ми робимо це разом на трансатлантичному просторі, безумовно, разом з Євросоюзом“, – наголосила Берті.

Представниця Альянсу переконана, що країни НАТО та ЄС будуть дотримуватися солідарної позиції у питанні щодо продовження санкцій проти Росії за порушення міжнародних правових норм.

За її словами, всі члени організації повинні нести певні зобов’язання.

“Бути членом НАТО – означає нести певні зобов’язання, поділяти ключові стратегічні інтереси і приходити один одному на допомогу, якщо того потребуватимуть потреби оборони. Це саме те, чим є НАТО”, – підсумувала представниця Альянсу.

Нагадаємо, що НАТО виділить на підтримку України понад 40 млн євро.

Джерело Укрінформ
дата 13.06.2019
категорії Україна - НАТО
поділитися

Топ новин на UA|TV