Район проведення ООС відвідали німецькі студенти-журналісти (ФОТО)

uatv
17.07.2019
Фото штаб ООС

Спільна група студентів-журналістів із Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Інституту журналістики Німеччини прибула до Донецької та Луганської областей, щоб на практиці ознайомитись із окремими аспектами практичної роботи журналіста у зоні військового конфлікту.

Про це у Facebook повідомляє штаб ООС.

Поїздка відбулася в межах українсько-німецького навчального проекту “Журналістика в зоні конфлікту”.

Майбутні журналісти зустрілись із представниками Міністерства України з питань тимчасово окупованих територій та прес-центру операції Об’єднаних сил. Під час зустрічі йшлося про організацію роботи прес-органів ЗС України та інших військових формувань, що беруть участь у проведенні ООС, а також щодо термінологічних особливостей висвітлення бойових дій у Донецькій та Луганській областях.

Крім того, студенти-журналісти мали нагоду відвідати одне з КПВВ, де прикордонники розповіли про порядок перетину лінії розмежування різними категоріями громадян.

“Упродовж усього перебування українські студенти та їхні закордонні колеги активно цікавились питаннями протидії пропаганді РФ. Подібні візити та постійна увага міжнародної спільноти до подій на сході України є демонстрацією зовнішньої підтримки нашої країни іноземними партнерами, а також підтвердженням того, що російська агресія проти України перебуває у постійному фокусі уваги світової спільноти”, – повідомили у штабі.

Нещодавно район проведення ООС відвідали представники мас-медіа Румунії.

Джерело UATV
дата 17.07.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Топ новин на UA|TV