Президенти України і Туреччини обговорили вільну торгівлю між країнами

Також Петро Порошенко закликав Раджепа Таїпа Ердогана сприяти у звільненні українських заручників

uatv
13.06.2018

Фото з сайта president.gov.ua

У рамках робочого візиту до Туреччини Президент України Петро Порошенко зустрівся з Президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом.

Про це глава держави повідомив у своєму Facebook.

“Наголосили на важливості завершення переговорного процесу щодо укладення угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною. Також обговорили шляхи розширення взаємовигідної співпраці в енергетичній, авіаційній та оборонній сферах”, – написав Петро Порошенко.

Він зазначив, що закликав Реджепа Таїпа Ердогана сприяти у звільненні українських заручників, а також подякував за підтримку територіальної цілісності України та захист прав кримських татар.

Крім того, під час зустрічі лідери країн обговорили організацію чергової зустрічі у рамках українсько-турецької Стратегічної ради високого рівня, а також реалізацію ініціативи щодо проведення тристороннього саміту у форматі Україна–Туреччина–Азербайджан.

Нагадаємо, 12 червня Президент України перебував з робочим візитом у Турецькій Республіці, де взяв участь у церемонії запуску в експлуатацію Трансанатолійського газогону (TANAP). До Туреччини він прибув на запрошення президента Реджепа Таїпа Ердогана.

Петро Порошенко провів зустріч із президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим. Глави країн приділили особливу увагу подальшому поглибленню взаємодії в енергетичній сфері. Також Президент України обговорив з президентом Республіки Сербія Александром Вучичем посилення економічної складової відносин між країнами.

Джерело UATV
дата 13.06.2018
категорії Політика
поділитися
Топ новин на UA|TV