Парламент схвалив євроінтеграційний закон про екологічну оцінку

За законопроект №6106 "Про стратегічну екологічну оцінку" (СЕО), імплементація якого передбачена Угодою про асоціацію з ЄС, проголосували 233 народних депутати 

uatv
20.03.2018

Фото з Facebook UA.EU.NATO

Проти не голосував жоден, утримались – 15, повідомляється на сайті Верховної ради.

Згідно із пояснювальною запискою, метою законопроекту є встановлення сфери застосування та порядку здійснення стратегічної екологічної оцінки, механізму проведення транскордонних консультацій, інформування про прийняте рішення та моніторингу впливу виконання документа державного планування на довкілля.

“Нові процедури відповідають європейським вимогами і запроваджуються практично в усіх сферах. Зокрема, СЕО буде обов’язковою для містобудівних планів, стратегій розвитку областей, програм розвитку промисловості, аграрного сектору тощо”, – йдеться у повідомленні офісу віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції на сторінці у Facebook.

СЕО включає визначення, опис та оцінювання наслідків виконання документів державного планування для довкілля, зокрема й для здоров’я людей.

Законопроект розроблено на виконання пункту 239 плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з другого.

#ДорожняКартаНастала черга довгоочікуваних євроінтеграційних законопроектів! Верховна Рада у повторному другому…

Опубліковано Офіс віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції 20 березень 2018 р.

 

Джерело UATV
дата 20.03.2018
категорії Політика
поділитися
Топ новин на UA|TV